O mnie

Rafał Ignasiak

Coach, trener biznesu i doświadczony menadżer, który pomaga osiągnąć cele zawodowe i osobiste. Inspiruje i mobilizuje w poszukiwaniu rozwiązań. Hasło przewodnie: Nic nie musisz – wszystko możesz!

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Psychologii w Zarządzaniu Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu TROP, Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®) w Noble Manhattan Coaching, International Practitioner Business Coach w Norman Benett Academy (kurs akredytowany przez EMCC European Mentoring and Coaching Council i potwierdzony świadectwem jakości EQA).

Rafał Ignasiak jest członkiem EMCC

Wolontariusz w programie Odyseja Umysłu jako trener oraz sędzia regionalny i ogólnopolski.

Pracował w branży finansowej w działach sprzedaży i obsługi klienta jako sprzedawca/handlowiec, menadżer oraz trener i coach.

Przeprowadził ponad 250 godzin szkoleń grupowych oraz ponad 120 godzin coachingu indywidualnego (stan na grudzień 2015).

Podczas szkoleń i warsztatów pracuje przede wszystkim metodami aktywnymi, w oparciu o doświadczenia uczestników, zgodnie z metodologią TROP.

Główne obszary biznesowe, którymi się zajmuje to: sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie zespołem.

Pracowałem dla: WSHiU Domar SA, Info-Baza, marketmedia.pl, ZUHIP RTV-AGD, WINMAR, Bocian Pożyczki, Cetelem Bank, Sygma Bank, Ministerstwa Sprawiedliwości i wielu klientów indywidualnych.

Certyfikaty