Miękko do ludzi,

stanowczo do problemu!

stanowczo do problemu!

Jako trener kompetencji szefowskich i handlowych pracowałem dla wielu marek. Na sali szkoleniowej spędziłem setki godzin. Dzielę się tylko praktyczną i użyteczną wiedzą. Współpracuję również z zaufanymi i profesjonalnymi trenerami, co umożliwia realizację projektów na najwyższym poziomie, niezależnie od ich rozmiaru.

O mnie

Rozwojem kompetencji menadżerskich i handlowych zajmuję się od 2010 roku. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowałem jako handlowiec i menadżer sprzedaży w branży FMCG i finansowej. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu umiejętności szefowskich oraz coachingu biznesowym. 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Psychologii w Zarządzaniu na WSB w Poznaniu. 

Ukończyłem Szkołę Trenerów Biznesu TROP, Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®) w Noble Manhattan Coaching, International Practitioner Business Coach w Norman Benett Academy.

Moją pasją jest ruch. Biegam, jeżdżę na rowerze, wędruję z plecakiem, nałogowo czytam książki i dzielę się wiedzą.

Doświadczenie

Prowadziłem zajęcia/warsztaty na SWPS w Poznaniu oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu (sprawna i efektywna komunikacja, psychologia motywacji i zmiany).

Jako trener pracowałem dla takich marek jak: Homanit, Homatech, DB Schenker, Volkswagen Group Polska, Bobst Polska, Geberit, Espersen, Axxion, Steico, Grupa OLX, Alvo, Exide Technologies, Cetes Cosmetics, Otomoto, Komputronik, Orange, Astanet, Schattdecor, Jost,  Recaro Aircraft Seating, APART, Colquimica, Hunter Douglas, Bocian Pożyczki.

Prowadziłem Podcast Ludzka Strona Zarządzania oraz przygotowywałem Wideo Porcje Wiedzy.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Diabeł tkwi w szczegółach!

Dużą wagę przywiązuję do działań przedszkoleniowych. To na tym etapie często okazuje się, że problem klienta ma swoje źródło w innym miejscu niż wstępnie zakładał. Staram się zrozumieć sytuację klienta i dopasować rozwiązanie, które dokładnie odpowiada na jego potrzeby. To najlepsza opcja współpracy gwarantująca satysfakcję obu stronom.

Rafał Ignasiak - Umów konsultację

Szukasz dedykowanej pomocy?

Umów się ze mną na konsultację, na której omówimy twoje wyzwania i przedstawię Ci możliwe kierunki działań odpowiadających na twoje potrzeby.