Miękko do ludzi,

stanowczo do problemu!

Stanowczo do problemu!

Jestem coachem, trenerem biznesu i doświadczonym menadżerem.

Pomogę Ci zostać szefem, dla którego warto pracować!

Dane firmowe:
SMARTER Rafał Ignasiak
ul. Rubież 46 C3/33
61-612 Poznań
NIP: 8271268919 , REGON: 363873184
mbank 88 1140 2004 0000 3702 7901 7481

Napisz do mnie:

Zadzwoń:

Co mówią moi klienci?

Sprawdź opinie osób, z którymi współpracowałem.

„Empatyczny!”

Rafał jest osobą empatyczną, profesjonalną, co pozwala mu z łatwością nawiązywać kontakt od pierwszych minut współpracy. Szkolenie miało wpływ na pozytywne zmiany w życiu zawodowym uczestników. Spotkania z Rafałem udzieliły im odpowiedzi na dużo pytań, pomogły wyeliminować ograniczenia, stworzyć narzędzia oraz dobre praktyki, które pozwalają budować relacje z klientami, jak również badać ich potrzeby. Z czystym sumieniem poleciłam współpracę z Rafałem swoim znajomym i polecę jeszcze innym osobom przy nadarzającej się okazji.

Anastasiia Herman

HR Biznes Partner
Prime Cargo Poland

„Profesjonalista!”

Prowadzący szkolenie wykazał się szeroką wiedzą, a szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z dostosowanym do potrzeb uczestników programem. Sposób prowadzenia zajęć, przekazania wiedzy oraz kontakt prowadzącego z grupą cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.

Andrzej Jurczewski

dyrektor Centrum Szkolenia Zawodowego INFO BAZA

„Merytoryczny!”

Rafał przeprowadził w naszej firmie 15 szkoleń dla 164 osób. Średni NPS dla tych szkoleń wyniósł 85, co wskazuje na wysoki poziom zadowolenia uczestników i ich chęć polecenia szkoleń innym. Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Rafała zwrócili przede wszystkim uwagę na dobre przygotowanie prowadzącego pod względem merytorycznym i technicznym, co było ważne i szczególnie doceniane podczas szkoleń online. Z opinii podsumowujących szkolenia prowadzone przez Rafała wynika, że jako trener potrafił dawać przestrzeń każdemu uczestnikowi.

Anna Dąbrowska

Szef zespołu rekrutacji, rozwoju i analiz HR w Schenker Sp. z o.o.

Rafał Ignasiak - Umów konsultację

Bezpłatna wiedza

Odbierz bezpłatny ebook dla liderów lub sprawdź mojego bloga i zacznij rozwijać się już dziś!